Omlouváme se,

Eshop NAREXcz MÁ ZAVŘENO!
 
 
(krákrá)  
JE TU JASNĚ A STRUČNĚ NAPSÁNO JIŽ přes rok od nuceného uzavření
a stále Vás je mnoho A TO každý den, kdo se ptá, kdy otevřeme?!?
Nás to opravdu moc štve a mrzí, tvořilo se to tu deset let! Tisíce hodin....SRDCEM!
Jenže .... NASTOUPIL KOZEL A DĚLÁ ZAHRADNÍKA.
JE TO JEDNODUCHÉ, DOKUD BUDE NA STRÁNCE ZDE
UVEDENO JMÉNO JAN HAVRÁNEK, TAK NEOTEVŘEME.
TENTO NÁM A TEDY I VÁM ZPŮSOBIL CÍLENÝ 2 MĚSÍČNÍ VÝPADEK
 

říjen a listopad 2019
VEŠKERÉHO OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ.
NIC VÍC, NIC MÍŇ. VŠE OSTATNÍ JE OMÁČKA.
 
  
 

Rázové utahováky narex

Elektrické rázové utahováky NAREX jsou synonymem pro náročná nasazení v mnoha oblastech kovodělného a těžkého průmyslu, při opravách a údržbách těžké stavební techniky, v automobilové a železniční dopravě nebo při montážích kovových konstrukcí a dálkových vedení. Díky svému jedinečnému výkonu jsou vhodné pro povolování a utahování široké škály vysokopevnostních metrických šroubových spojů.  

Robustní, ale relativně jednoduchá konstrukce bicího mechanismu utahováků je schopna vyvíjet velmi vysoké utahovací momenty.
Bicí mechanismus stroje mění pod zatížením sílu motoru na rovnoměrné otáčivé údery, což je velmi důležité při dotahování nebo povolování rovněž zašlých a zrezivělých šroubů.
Všechny rázové utahováky Narex mají vřeteno čtyřhran 1/2". 

 

 Práce s nimi je velmi jednoduchá, a protože rázové utahováky (na rozdíl např. od výkonnějších vrtaček nebo šroubováků) nezatěžují paže ani pozornost obsluhy jevem tzv. zpětného rázu, je povolování nebo utahování matic mnohem pohodlnější. Aby dokázaly pokrýt co nejširší pole aplikací, jsou rázové utahováky NAREX jako jedni z mála na trhu zastoupeny ve všech konstrukčních kategoriích:

1/ Elektrické: Krátká jednoruční varianta se středovým držadlem je dobře vyvážená a nabízí velmi příznivý poměr mezi hmotností a maximálním výkonem označovaná je T-Shape.

2/ Elektrické: Prodloužená dvouruční varianta s hlavním držadlem na motorové skříni nabízí obsluze hluboký pracovní dosah, rozložení hmotnosti na obě paže, lepší kontrolu nad strojem a jistější obouruční držení.
 Označovaná jako Gun-Shape .

3/ Akumulátorové: Krátká jednoruční varianta se středovým držadlem je se zavěšenou baterií pod rukojetí extra dobře pocitově vyvážená v ruce.
Řada označovaná jako High-Torque 18V uvedla jako první na trh v roce 2015 extra silné rázové utahováky s dosahem až 800Nm.To je po pár letech minulost a dnešní řada označovaná jako Jumbo-Power v provedení 20V a 60V nabízí neuvěřitelných maximální utahovací moment až 1690Nm !
s regulací výkonu ve třech režimech 600, 1000, 1690Nm a povolovacím momentem až úctyhodných 2050Nm!Aku rázové utahováky fungují v praxi podobně jako známé elektrické rázové utahováky, na rozdíl od nich jsou však mnohem obratnější a rozměrově kompaktnější, navíc jsou vybaveny kvalitními akumulátorovými články, které rozšiřují jejich pracovní dosah mimo obvyklá dílenská prostředí.
Přestože rázový mechanismus utahováku dosahuje pozoruhodné účinnosti při povolování a utahování vysokopevnostních spojů, to vše bez nežádoucího zpětného rázu, jeho konstrukce je relativně jednoduchá a samotný stroj velice kompaktní a lehký. Stabilní, lehké, a přitom doslova nabité energií jsou také akumulátory, které jsou postaveny na lithium-iontových článcích.

Vzhledem k permanentní zátěži a vysokým pracovním nárokům, které jsou uživateli na tyto stroje kladeny, jsou rázové utahováky NAREX ideálními pomocníky do těžkých pracovních podmínek výrobních provozů, stavenišť nebo údržbářských a opravárenských dílen.


Rázové utahováky Narex umožňují širokou paletu pracovních případů a použití. To vše doplňuje obrovská a  široká paleta příslušenství nástrčných hlavic a šroubovacího příslušenství v několika výkonnostních kategoriích a ve všech základních velikostech.Mezi nejžádanější příslušenství pro aku i elektrické utahováky patří kompaktní přechodový adaptér protože umožňuje jednoduchou a velice pohotovou přestavbu vřetena utahováku z 1/2'' čtyřhranu na 1/4'' šestihran (E6,3) čímž, zejména v oblastech stavební kotevní techniky a spojování kovových dílů, posouvá možnosti tohoto stroje a rozšiřuje variabilitu jeho použití o veškeré dostupné standartní nástavce a bity s označením upínání E6,3.

 
Díky své celokovové konstrukci je přechodový adaptér velice stabilní a spolehlivě zvládá extrémní zatížení přenášené ze stroje. Kompaktní tvar, nízká hmotnost a krátké rozměry adaptéru zvětšují pracovní dosah stroje.

 
Měna
 

Hlavní nabídka

 
© Narex specializovaný Eshop, Originální příslušenství a náhradní díly, Akce 2020