Vysavače narex

Díky vysokému a nekompromisnímu sacímu výkonu si vysavače poradí se všemi nečistotami až po velikost rovnající se vnitřnímu průměru příslušenství. Všechny univerzální vysavače NAREX jsou vhodné pro suché i mokré vysávání. S přehledem zvládají běžné stavební a dílenské nečistoty, které zachycují do filtračního sáčku nebo přímo do nádoby vysavače.  

Díky použití kvalitních materiálů a robustní konstrukci zvládají vysavače i vyšší zátěž a hrubší zacházení. Oblé tvary bez nepříjemných rohů a hran umožňují pohodlnou manipulaci.

Kvalitní filtrační systém zajišťuje efektivní filtraci výstupního vzduchu.
Vysavače vybavené systémem Press & Clean nabízí účinné a nenáročné čištění prachem zaneseného filtru. Po manuální aplikaci systému Press & Clean dochází k obnově sacího výkonu a účinnosti vysavače na optimální úroveň.

Press & Clean systém čistění filtru najdete u základního vysavače VYS 21-01 tento lehký a kompaktní stroj s konstrukcí pro snadné přenášení splňuje základní požadavky pro každého moderního domácího kutila. Využijete jak v domácnosti, tak v garáži či dílně.

U dalšího stroje v řadě vysavače VYS 25-21 je tento systém rovněž použit, tento stroj je po dlouhých prosbách zákazníků odpovědí Narexu na požadavek "něco mezi velkým a malým" a okamžitě se stal nejprodávanějším vysavačem všech dob, trhá rekordy prodejnosti a je to bez pochybností budoucí "legenda". Kompaktní konstrukce vysavače navíc usnadňuje transport na cestách, montážích, v provozech a dílnách.

Poslední v řadě se systémem Press & Clean je vysavač VYS 33-21 L, opravdu velký vysavač který je vhodný pro velké plochy, haly, průmyslové objekty, do kufru osobního automobilu ho snadno neumístíte.Pro ty nenáročnější aplikace je tu automatický systém čištění filtru Auto Clean zajišťuje stálý a vysoký sací výkon bez zásahu obsluhy. Čisticí cyklus se opakovaně provádí každých 30 sekund a uživatel tak může pracovat bez přerušení. Tento komfortní systém nabízí jen a pouze vysavač VYS 33-71 L. Účinek odsávání je stále vysoký.


Různé velikosti vysavačů umožňují širokou paletu pracovních případů a použití, které zůstávají doménou tradiční značky Narex.

To vše doplňuje široká nabídka příslušenství a doplňků v několika výkonnostních kategoriích.

"Naše sáčky pasují do většiny vysavačů světových výrobců například FLEX VC 21 L, FLEX VCE 33 L AC, NILFISK AERO 26-21, NILFISK AERO 21-01, NILFISK ATTIX 33-2L IC, Festool, Protool, a mnoho dalších vzhledově podobných." 
 

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

 
0
Měna
 
 
© Narex specializovaný Eshop, Originální příslušenství a náhradní díly, Akce 2020