Omlouváme se,

Eshop NAREXcz MÁ ZAVŘENO!
 
 
(krákrá)  
 

Míchadla narex

Můžete to umíchat "vrtačkou" na tom nezálěží, si mnozí z vás řeknou. Čeká vás rekonstrukce domu, nebo se pouštíte do dokončovacích prací na stavbě, nebo jen pracujete s medem? Pokud se při míchání barev, tmelů, stěrek, betonů, lepidel, omítkovin a malt spolehnete na elektrické míchadlo, můžete očekávat nejen úsporu sil a času, ale také konzistenci, která bude vhodná na nanášení či další aplikace. Dát do pohybu hustou, těžkou a hutnou masu materiálu není výzvou jen pro sílu motoru ale hlavně pro převodovku a v neposlední řadě také pro ruce, které musí stroj udržet ve správné pracovní pozici. Převodovky vrtaček na takové obrovské odpory vřetena nejsou konstruovány a i proto jsou metly určené pro vrtačky významně konstrukčně menší. Velké ocelové madlo rukojeti míchadla ideálně tvarované a masivní, zaručí jednodušší práci. Udržet míchadlo při práci v hustých materiálech je tak snažší než vrtačku.  

Pro dokonalé a rychlé rozmíchání stavebních směsí (malta, beton, omítkoviny, podlahové směsi atd.), tekutých směsí, tuhých lepidel, tmelů, barev a laků.

Speciálně uspořádané převody, stabilně usazené v převodové skříni z hliníkové slitiny, a silný motor jsou zárukou vysokého výkonu a spolehlivosti.

Pozvolný rozběh metly zamezuje rozstříknutí směsi při spuštění stroje.

Elektronická regulace otáček ve spínači umožňuje předvolit otáčky odpovídající charakteru míchaného materiálu.

Jednoduchá a neúnavná obsluha i při déle trvající práci je dána promyšlenou konstrukcí přídavného držadla, malými rozměry a nízkou hmotností míchadla.
 


Různé typy míchacích metel s upínáním na závit M14, umožňují širokou paletu pracovních případů a použití.

  

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

   

 

Značky:


Dostupnost:

 
 
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.
 
 
Měna
 

Hlavní nabídka

 
© Narex specializovaný Eshop, Originální příslušenství a náhradní díly, Akce 2020